Vir

Takie zwykłe blogowanie.

Moda

Moi drodzy, obecnie jest wiosna. Jest gorąco. W Polsce ogólnie jest gorąco, jest klimat tropikalny. Dużo osób pomimo wysokich temperatur chodzi w zimowych kożuszkach i innych bardzo grubych ubraniach. Na wiosnę, lato moi mili odkrywamy jak najwięcej, nosimy krótkie spodenki, podkoszulki i nic innego. Do tego sukienki mini. Wszystko po prostu ze zwykłego bardzo cienkiego materiału. Jest po prostu za gorąco i w grubych rzeczach można po prostu nie czuć się komfortowo. Ja tam nakładam tzw. prowizorkę czyli cokolwiek fajnego. Nawet na zimę się już grubo nie ubieram, bo to nie ma sensu. Nawet jak termometr w zimę pokazuje ujemną temperaturę to nie znaczy, że taka faktycznie jest. Liczy się też ciśnienie powietrza, cyrkulacja i inne parametry.